Acasă » Anunturi » ANUNT Primăria Comunei va convoca toți locuitorii comunei la Caminele Culturale Motca si respectiv Boureni, pentru intalnirea cu cetatenii privind desfasurarea lucrarilor de cadastru general in Comuna noastra

ANUNT Primăria Comunei va convoca toți locuitorii comunei la Caminele Culturale Motca si respectiv Boureni, pentru intalnirea cu cetatenii privind desfasurarea lucrarilor de cadastru general in Comuna noastra

Dragi cetateni ai Comunei MOTCA,Primăria Comunei va convoca toți locuitorii comunei la Caminele Culturale Motca si respectiv Boureni, pentru intalnirea cu cetatenii privind desfasurarea lucrarilor de cadastru general in Comuna noastra.Aceasta lucrare este de o importanta majora pentru comuna si pentru fiecare proprietar, la sfarsitul acestui program vor fi realizate masuratorile si inscrierea in cartea funciara a tuturor proprietatilor din teritoriul Comunei noastre GRATUIT pentru cetateni si toti detinatorii!Intalnirea va avea loc cu participarea reprezentanților Total Business Land care executa lucrarea.Vor fi prezentate etapele Programului Național de Cadastru și Carte Funciară, beneficiile acestuia, modul in care sunteti implicati dvs, cetatenii Comunei.Vă așteptăm cu drag, participarea dvs este foarta importanta pentru succesul programului!VOR URMA DETALII


Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *